Pyetje–Përgjigje për Trashëgiminë 

2018-05-13T12:44:46+04:00May 13th, 2018|Categories: Për Trashëgiminë|

Pyetje–Përgjigje për Trashëgiminë    Pyetja Nr. 2 / Ylber / Kosove Selamu alejkum ue rahmetullahi ve berekatuhu. Une jam nje banues i Suharekes dhe jetoj me nanen. Baba me ka nderruar jet’ qe kater vite. Kam dhe nje vella dhe kater motra. Te gjithe jemi te martuar. Vellau jeton ne gyrbet qe 24 vite. Ne